Mokymo programos

Pradinė programa (BG)

Tikslas: Laisvai kalbame angliškai

Koncentruojamės į šnekamąją kalbą, patyriminė veikla- žaidimų, dainelių, piešimu ir knygelių pagalba vaikai mokosi žodžius ir apibūdinti daiktus bei juos supančią aplinką. Pamokėlių metu taip pat ugdomi socialiniai ir komunikaciniai beikomandinio darbo įgūdžiai.

Vaikų amžius- nuo 4 metų

Programos trukmė: 2 val.( 120 min.), 5 dienos per savaitę, (min.2 dienos per sav.)

Skaitymo ir rašymo programa (BR)

Tikslas: Skaitome, rašome ir dar geriau kalbame angliškai

Koncentruojamasi į šnekamąją kalbą. Lavinamos ir stiprinamos jau turimos anglų kalbos žinios per patyrimines veiklas pagal vaiko amžių; plečiamas anglų kalbos žodynas, palaipsniui įtraukiant skaitymą, rašymą (žodžių, sakinių). Pratimai ir užduotys yra pritaikomi ir vėliau koreguojami pagal vaiko žinias ir anglų kalbos lygį. Pamokėlių metu taip pat ugdomi socialiniai ir komunikaciniai bei komandinio darbo įgūdžiai

Vaikų amžius – nuo 7 metų

Programos trukmė: 2 val. per dieną, 5 dienos per savaitę ( min. 2 dienos per sav.)

Sustiprinta programa pažengusiems, (BR-1)

Tikslas: pagerinti gramatikos žinias, plėsti žodyną, išmokti sklandžiai reikšti mintis tiek žodžiu, tiek raštu.

Giliname anglų kalbos žinias, koreguojame turimas “spragas”, koncentruojamės į šnekamąją kalbą, rašome rašinius ir skaitome knygas, diskutuojame įvairiomis temomis.

Amžius: nuo 10 metų amžiaus
Grupės dydis: ne daugiau kaip 10-12 vaikų

Programos trukmė: 2 val. per dieną, 2-3 dienos per savaitę.

Online pamokos

Pradinė programa (BG) nuo 4 metų amžiaus

Skaitymo ir rašymo programa (BR) nuo 7 metų amžiaus

Sustiprinta programa pažengusiems (BR-1) nuo 10 metų amžiaus

Individualios Online pamokos

Laikas ir diena derinama individualiai; mokymosi programą sudaro mokytojas pagal vaiko amžių ir žinių poreikį.

Pirmų dienų užsiėmimai

Pirmų dienų užsiėmimuose mokyklos darbuotojas kalbasi su vaikais, paaiškina, ko tikėtis, dalyvaujant užsiėmimuose. Mokyklos atstovas paaiškina mokiniams, kad negali kalbėtis gimtąja kalba pamokų metu, nebus galima naudotis telefonu, kad reikia gerbti save, mokytoją ir grupės vaikus, taip pat, kad visada sulauks pagalbos iš darbuotojo, mokytojo ir grupės draugų. Taip pat paaiškina, kad visi vaikai jau yra nugalėtojai, nes atvyko mokytis anglų kalbos žaidimo būdu ir pas mus mokykloje smagiai leidžiant laiką išmoks bendrauti kita kalba. Vaikams visa tai bus paaiškinta jų gimtąja kalba.

Įprastai pirmomis užsiėmimų savaitėmis iškyla naujų nenumatytų situacijų mokyklai, vaikams ir mokytojams. Po kelių savaičių rutina susitvarko, o vaikų elgesys tampa daugmaž pastovus ir nuspėjamas.

 

Tėvų dalyvavimas

Tėvai ir kiti suaugę yra kviečiami stebėti užsiėmimus.

Tėvelius visada informuojame apie vaiko progresą, esamas „spragas“, vaiko dalyvavimą pamokose ar pasikeitusį elgesį ir pan. Vaiko raida, besiformuojanti ir auganti asmenybė tai mokyklos ir tėvelių bendras darbas.