Online Vasaros stovykla

Vasara su online pamokėlėm

Registracija jau prasidėjo. Vietų skaičius ribotas.

Nuo birželio 21 dienos kviečiame vaikus nuo 4 iki 11 metų amžiaus prisijungti iš bet kurio Lietuvos miesto ir miestelio!

Pamokėlių metu bendrausime tik anglų kalba. Kalbėsime apie mėgstamus filmus ir herojus; žaisime šaradas, spręsime uždavinius; kalbėsime apie skirtingas pasaulio šalis ir kultūras. Kiekvieną dieną išmoksime naujų dalykų, mokysimės reikšti mintis, diskutuoti ir be abejonės – susirasime naujų draugų!

Mažieji pamokėlių dalyviai (4-6 metų amžiaus) pažins gyvūnus, spalvas ir kalbės apie juos supančią aplinką. Mokysis naujų žodžių ir sudarinėti sakinius. Kalbės apie atostogas, metų laikus, pieš dainuos ir susipažins su naujais draugais. 🙂

Vaikai bus skirstomi į dvi grupes: 4-6 metų bei 7-11 metų grupes.

Užsiėmimai vyks 5 kartus per savaitę, Zoom platformoje. Pamokos trukmė – 45 minutės. Pamokėlių pradžia, pagal pasirinktą grupę: nuo 10 val., arba nuo 11 val. Mažiesiems (4-6 metų amžiaus grupė) organizuojamas dar vienas papildomas laikas 16 val. 

Kaina: 1 pamoka – 5 eurai.*

Grupėse bus 6-8 vaikai. Dėl sklandesnės pamokėlių eigos – pageidaujama rinktis minimaliai 1 savaitę pamokėlių (taip būsime užtikrinti, jog surinksime pilnas grupes).

* Mokestis už užsiėmimus mokamas iš anksto, tik gavus apmokėjimą arba pavedimo kopiją, atsiųsime nuorodą su prisijungimu į pamokėles. 

Registracijos anketa:

Informacija apie vaiką:

 

Informacija apie tėvus / globėjus:

 

Norėtumėme lankyti:

 
 
 

Verification