fbpx

Ką kalba apie mus?

1151018_10201721000416440_678091620_n

Kristina Ba: Mano mergaite lanko sia mokykla nuo 3 metuku berods- tai geriausias mano priimtas sprendimas vaiko edukacijos atzvilgiu. Siandien jai seseri ir mes puikiui susikalbame anglu kalba. Nesileisiu i detales, bet jei ieskote stiprios mokyklos, ne siaip abejotino burelio, tai jus radote tai ko ieskojote. Sekmes!

 

2014-09-22 

Violeta Augusto: Tikrai nuostabūs, nes vaikai prašo ir prašo, nenori net į namus eiti.

,,,,

.

pic

,,,,

Asta Flpvc: Nuostabūs kursai!!! Geriausia, ką pavyko rasti Vilniuje (o aplankėm ir domėjomės tikrai daug). Nuoširdžiai rekomenduoju šiuos kursus.

.

lll

– “Visų pirma aš esu dėkinga visiems, kurie mane mokė. Aš bandžiau kiekvieną surasti Facebook‘e, bet neišėjo. Jei jie mane prisimena, norėčiau jų paprašyti, kad prijungtų mane prie savo draugų.

Nežinau kodėl, bet negaliu gyventi be anglų kalbos ir neįsivaizduoju savo gyvenimo be jos. (Dabar tai yra mano kraujyje!)

Galbūt mano meilė šiai kalbai prasidėjo mano vaikystėje.

Kai buvau maždaug ketverių, pradėjau lankyti ILP užsiėmimus. Iš pradžių nekenčiau jų, bet laikas prabėgo greit ir aš užaugau. Supratau šių užsiėmimų naudą. Jie man suteikė daug. Žinau daugiau žodžių nei mano vienmečiai mokykloje. Galiu su bet kuo bendrauti bet kokia tema. Aš taip pat turiu daugiau galimybių rasti geresnį darbą nei kiti. Taigi tai yra tiesiog nuostabu ir tai labai praturtina mano gyvenimą.

Dėkoju visiems, kurie prie to prisidėjo. Aš tikiuosi, kad ši programa tęsis amžinai. Tikiuosi, mano vaikai taip pat joje dalyvaus!! =))) Jūs visada esate laukiami mano namuose. Aš džiaugsiuosi jus matydama ir bendraudama su jumis. Pasiilgau ir myliu kiekvieną, kas mane pažįsta.
Nuo Nikos =))))) (Pika)”

Veronika (Nika) Potapova neseniai baigė ILP programą Rusijoje bei siunčią šią žinutę visiems buvusiems savanoriams! Ačiū jums visiems už viską, ką darote, jūs iš tiesų keičiate gyvenimus.

 

– “Geriausia ir efektyviausia anglu kalbos mokykla vaikams Lietuvoje. – Rekomenduoju! Najbardziej efektywna szkoła języka angielskiego dla dzieci. Polecam! www.kalbu-angliskai.lt

Beata Čaplinska – mama

 

– “Aš MYLĖJAU  ILP programos vaikus. Jie buvo tokie linksmi ir tokie
užsidegę noru mokytis. Buvo taip linksma eiti į mokyklą – vaikai taip pat
džiaugėsi mus matydami. Mes žaidėme linksmus žaidimus ir visada matėme vaikų pažangą. Jiems visada patiko naudoti naujus išmoktus žodžius. Buvo gera matyti jų džiaugsmą ir entuziazmą mokytis! Norėčiau pamatyti, kur šie vaikai yra dabar!” – “I LOVED the kids in the ILP program. They were so excited and eager to learn. It was so fun to go into the schools – even the kids in our classes were excited to see us.
We played fun learning games and would always see the kids progress. They were
excited to share the new english words they learned. It was amazing to see their excitement and enthusiams to learn! I would love to see where these kids are now!”

Shaney Puzey Cheney – mokytoja

 

– Почему я выбрал Прогамму ILP для своих детей? Ребёнок запоминает только то, что ему интересно. Вся система ILP построина на игре. Из-за двери комнаты, где занимается Ваш ребёнок, вы скорее услышите шум, песни и детский смех, чем тишину школьного класса – но всё это является отработанной и запланированной в деталях системой.  Дети поощряются говорить спонтанно, нежели поднимать руку. Я люблю эту программу. Как отец и как директор образовательной организации, я советую вам не упускать время.

Дмитрий Коников – директор

 

– “Aš buvau mokytoja ILP programoje Rusijoje prieš daug metų. Su meile prisimenu tą laiką. Vaikai, kuriuos mokiau, jau buvo programoje penkis metus. Būdami dešimties metų jie labai gerai kalbėjo angliškai. Be to, jie laisvai skaitė, rašė šia kalba. Manau, kad ILP – nuostabi programa.”– „I was a teacher in the ILP program many years ago. I still look back on the experience with fondness. The children I taught had been in the ILP program for five years. At the age of 10, they spoke English very well. In addition to being able to speak, they could also read and write English fluently. I think ILP is a wonderful program.“

Christin Winn Bishop – mokytoja

lklk

– “Apie programą ILP sužinojau neseniai, bet sužinojusi iškart supratau, kad tai būtent tai, apie ką svajoja daugybė vaikų – apie ką svajojau vaikystėje pati: linksmai ir prasmingai praleistas laikas bendraamžių draugijoje. Susipažinau su programa gan nuodugniai ir vis dar susipažįstu – beveik kasdien atrandu vis naujų privalumų: darbui pasišventę, specialiai paruošti mokytojai, kruopščiai apgalvota mokymo strategija ir kas svarbiausia – privaloma gera nuotaika. Ar tokiomis sąlygomis įmanoma neišmokti kalbos ir visam gyvenimui nesukaupti gausybės gerų įspūdžių? Manau, ILP programa padeda sukurti tobulą vaikystę. Tai yra tai, ko mums Lietuvoje šiuo metu trūksta.”

Viktorija Miliučenko – programos administratorė

.